وصیت نامه شهید سید جمال دربان فلک

ای امت حزب اللهی! اسلام مکتب انسان سازی است و انقلاب اسلامی با رهنمودها و رهبری صحیح امام امت (خمینی بت شکن) می رود تا جهانی شود و تمامی ابرقدرت ها را نابود کند و انقلاب را به صاحب اصلی اش امام زمان (عج) تحویل دهد

 

 

و لا تحسبن الذین قتلو فی سبیل ا... امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون.
با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ، امید مستضعفان و بت شکن زمان و مرجع عالیقدر جهان تشیع و بنیانگذار جمهوری امام خمینی ، و سلام بر رزمندگان اسلام و اسلام بر شهیدان گلگون کفن از صدر اسلام تاکنون. ضمن سلام وصیتی چند بر امت حزب ا... دارم که بدین قرار می باشد:
1-
ای امت حزب الهی، اسلام مکتب انسان ساز است و انقلاب اسلامی ایران که با رهبری صحیح امام امت خمینی بت شکن می رود تا جهانی شود و تمامی ابر قدرتها را نابود کند و انقلاب را به صاحب اصلی اش امام زمان (عج) تحویل دهد پس بر همه شما وظیفه شرعی است که در هر کجا که باشید از اسلام و جمهوری اسلامی دفاع کنید.
2-
در نمازهای جمعه و دعای کمیل حتماً شرکت کنید و به یاری مستضعفان و درماندگان بشتابید
3-
مسئله جنگ را سر لوحه امور قرار دهید و مواظب رخنه منافقین و کفار در بین خودتان باشید و دشمن اسلام را کوچک شمارید.
4-
از ولایت فقیه و روحانیت مبارز ، پشتیبانی کنید که هر دو ضامن پیروزی و پشتوانه اسلام هستند.
5-
اطاعت از امام عزیزمان بکنید و همیشه دعاگوی ایشان باشید.
6-
شعار خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار را فراموش نکنید.
و اما وصیتی چند با خانواده ام : شهادت در مکتب اسلام سعادتی بس بزرگ است و اینجانب لیاقت شهید شدن را ندارم چون گناهکارم ولیکـن شنیده ام که با ریختن اولین قطره خون شهید تمامی گناهان شهید مورد عفو قرار می گیرد ، از پدر و مادرم و خانواده ام می خواهم که اگر شهادت بر من نصیب شد گریه نکنند ؛ بلکه با شادی خود خداوند متعال را شاد و دشمنان اسلام و کفار و منافقین را مأیوس کنید و به درگاه خداوند دعاگو باشید که فرزند شما نیز توفیق شهادت برایش نائل گشت و به گروه شهدا پیوست.
در این میان از مادرم و پدرم و دیگران خواستارم که مرا بخاطر اشتباهات و زحماتی که انجام داده ام عفو و حلال فرمائید، ضمناً به دوستان و خویشان و آشنایان بگوئید که مرا حلال کنند.
والسلام علیکم و رحمة ا... و برکاته . سیــد جمال دربان فلک. 6/7/1363

شهید سید جمال دربان فلک در سال 1343 در جهرم دیده به جهان گشود و در تاریخ 25/12/63 به فیض عظیم شهادت نائل گشت


منبع:فاتحان